ŠOLSKO TEKMOVANJE, 4. 5. 2018

Bronasto priznanje na šolskem tekmovanju

1. RAZRED: Klara Šega, Gašper Seliškar, Laura Švegl, Vid Bešter, Tim Krepfl, Brina Petrović, Julija Fingušt, Ana Granda

2. RAZRED: Lina Varl, Taj Ribič, Ela Skodič, Leila Mešić, Jaka Vogrin, Deja Plečko, Lia Kmetič, Filip Sitar, Filip Jurše, Zala Bezjak, Nejc Bošković, Alen Bezjak

4. RAZRED: Maj Sagadin, Iza Marčič, Nikita Chanel Kolar, Tina Trčko, Matic Modrijančič, David Reljić, Trina Lipavc, Lovro Hiti, Jan Plečko, Luka Podplatnik

5. RAZRED: Kris Strelec, Nino Rošer, Hana Vezjak, Jakob Vezjak, Tevž Seliškar, Žiga Jurše, Gašper Repenšek, Matic Kores, Žan Petrovič, Sara Brglez

6. RAZRED: Lukas Aleksander Zidanšek, Enej Marčič

7. RAZRED: Matevž Krepfl, Jakob Jereb, Ema Batagelj, Matic Doberšek, Luka Pernat

9. RAZRED: Ihor Matviienko

 

Srebrno priznanje na šolskem tekmovanju

1. RAZRED: Sofija Čelan, Anika Vindiš, Bor Krajnc

2. RAZRED: Jaša Pernat, David Dvoršak, Izak Batagelj, Lara Rošer, Jaka Semenič, Marie Talia Zidanšek

4. RAZRED: Filip Pernat, Katja Jelšek, Karuna Hribar

5. RAZRED: Urška Repolusk, Veronika Batagelj

6. RAZRED: Nejc Protner, Kaja Semenič, Nina Robič, Robert Koren, Nina Gorkič, Kaja Gorkič

7. RAZRED: Jan Stoilković, Klemen Modrijančič, Žiga Varl, Maruša Gorkič

8. RAZRED: David Repolusk, Tjaša Jelšek, Tian Strmšek

9. RAZRED: Maja Podbojec, Klavdija Gregorc, Melani Predan

 

Kar 12 učencev se je uvrstilo na državno tekmovanje iz LOGIČNE POŠASTI. To so: Sofija Čelan, Anika Vindiš, Lara Rošer, Marie Talia Zidanšek,

Filip Pernat, Katja Jelšek, Veronika Batagelj, Nina Gorkič, Jan Stoilković, Klemen Modrijančič, Tian Strmšek in Maja Podbojec.

ČESTITAMO!

Mentorji: učitelji RP in Aleš Štaher

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE, 19. 5. 2018

Državnega tekmovanja iz LOGIČNE POŠASTI (19. 05. 2018) so se udeležili: Sofija Čelan, Anika Vindiš, Lara Rošer, Marie Talia Zidanšek, Filip Pernat, Katja

Jelšek, Veronika Batagelj, Nina Gorkič, Jan Stoilković, Klemen Modrijančič in Tian Strmšek.

 

Učenci Sofija Čelan, Anika Vindiš, Marie Talia Zidanšek, Katja Jelšek, Jan Stoilković in Klemen Modrijančič so na državnem tekmovanju osvojili

SREBRNO PRIZNANJE na državnem nivoju.

Učenec FILIP PERNAT je na državnem tekmovanju osvojil ZLATO PRIZNANJE.

ČESTITAMO!

Mentorji: Aleš Požgan, Kristina Milec, Anita Vogrin, Janja Pučko, Aleš Štaher